Hľadáte únik z mestského zhonu a túžite po oddychu?

Príďte k nám do horského penziónu Chata Piecky a zažite raj v srdci Slovenského raja.

Ubytovanie

Ubytovanie poskytujeme v dvoch samostatných budovách, ktoré ležia v bezprostrednej blízkosti seba a spolu tvoria ubytovacie zariadenie situované v krásnom horskom prostredí. Penzión disponuje celkovou kapacitou 30 pevných lôžok a 2 prístelky.

Zážitok pre deti

V krásnej záhrade nášho ubytovacieho komplexu si užijú aj Vaše deti detské ihrisko Rainbow, vyrobené z kvalitného cédrového dreva, ktoré spĺňa európske normy. Detská zóna pozostáva z drevenej detskej zostavy, ktorá obsahuje prvky ako šmykľavka, lezecká stena, rúčkovacia hrazda, vyhliadková veža a pod….Taktiež v detskej zóne nájdete dvojhojdačky, veľkú trampolínu o priemere 396 cm, futbalové bránky či pingpongový stôl.

Relax pre telo a dušu

Doprajte si oddych v našom saunovom svete v srdci Slovenského raja. Po náročnom dni plnom turistiky niet nad relax v prírodnom saunovom svete. Chata Piecky vám ponúka dokonalý oddych pre telo i dušu v saune a vírivke priamo v areáli penziónu.

Teambuildingy a firemné akcie

Na Chate Piecky si máte možnosť usporiadať školenia pre malé skupiny, teambuildingy, športové dni pre skupiny a pod. …

Radi vám zapožičiame e-bike alebo ferratovú výstroj do neďalekej rokliny Kyseľ.

V cene ubytovania je taktiež zahrnuté aj poistenie na zásah horskej služby v roklinách národného parku prostredníctvom poisťovne UNION.